Jaś & Małgosia

baner_poprawiony

Spotkanie z Dagmarą Gmitrzak

Wspólnie z wydawnictwem Samo Sedno zapraszamy na spotkanie z Dagmarą Gmitrzak, autorką książki „Trening relaksacji. Jak uwolnić się od stresu, lęku i depresji”.  Autorka poprowadzi miniwarsztat i zaprezentuje wybrane techniki relaksacyjne opisane w książce, m.in. ćwiczenia oddechowe, praktyki uważności – mindfulness i koherencji serca. Start: 20 marca, o godzinie 18.30.  

irlandia_quizjim2017

Miesiąc Irlandzki: Dzień Świętego Patryka

W Dniu Świętego Patryka zapraszamy na zabawny quiz wiedzy o Irlandii, jej kulturze, historii i języku. Do zabawy zapraszamy tych, którzy lubią wspólnie spędzać czas i są otwarci na ciekawostki związane z Irlandią. W tym dniu nie może być inaczej! Oczywiście, nie może w tym dniu zabraknąć najlepszych irlandzkich piw!

isl

Wykład SKPT: Islandia w trzy dni!

Czy warto polecieć na weekend na Islandię i czy można się tam wybrać jedynie z powodu…szachów? Dlaczego Islandczycy mają tak nudnie przewidywalne nazwiska i czy prawo powala na odstępstwa od tego? A co z imionami? Czy deszcze padają tam poziomo i czy większość wyspiarzy naprawdę wierzy w elfy? Czy wulkany wybuchają tam średnio raz na kilka lat i czy woda w gejzerach jest naprawdę gotująca? Na te i wiele innych pytań 30 marca odpowie Piotr Tomczyk, przewodnik SKPT w Warszawie. Wstęp wolny!